Royal Canin CCN MINI EXIGENT - suché krmivo pro dospělé psy - 3kg
Kód: DLZROYKDP0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin CCN MINI EXIGENT - suché krmivo pro dospělé psy - 3kg| Typ balení | Taška |
| Příchuť krmiva | Drůbež |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hmotnost | 3 kg |
| Plemeno domácího zvířete | West Highland White Terrier, Maltézský psík, Miniaturní špic |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3, Vitamín C, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamin B5, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamin H (biotin), Vitamín B12, Vitamín E |
| Stáří zvířete | Dospělí, Senior |
| Řada | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg, Malý (5-10 kilogramů) |
| Včetně antioxidantů | Ano |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Sodík | 0,4% |
| Obsah biotinu | 3110 μg/kg |
| Obsah jódu | 4 mg/kg |
| Obsah zinku | 187 mg/kg |
| Hrubý popel | 4,7% |
| Obsah taurinu | 1400 mg/kg |
| Obsah mědi | 15 mg/kg |
| Obsah L-karnitinu | 100 mg/kg |
| Obsah vitamínu C | 130 mg/kg |
| Obsah železa | 145 mg/kg |
| Obsah manganu | 67 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,29 mg/kg |
| Metabolizovatelná energie (ME) | 4242 kcal/kg |
| Bílkoviny | 30% |
| Obsah vitamínu B12 | 140 μg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 800 IU/kg |
| Obsah riboflavinu (vitamín B2) | 49,2 mg/kg |
| Obsah tuku | 22% |
| Fosfor | 0,64% |
| Vápník | 0,7% |
| Obsah draslíku | 0,7% |
| Obsah kyseliny listové (vitamín B9) | 13,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 31500 IU/kg |
| Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5) | 147 mg/kg |
| Obsah Thiaminu (vitamín B1) | 27,3 mg/kg |
| Obsah niacinu (vitamín B3) | 488,8 mg/kg |
| Obsah vitamínu B6 | 76,7 mg/kg |
| Obsah vitamínu E | 600 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Obsah hořčíku | 0,09% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.054 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550894050 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 3 kg |
| Háziállat fajtája: | Nyugat-hegyvidéki fehér terrier, Máltai kutya, Miniatűr Spitz |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, C-vitamin, B9-vitamin (folsav), B5-vitamin, B1-vitamin, B2-vitamin, H-vitamin (biotin), B12-vitamin, E-vitamin |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nátrium: | 0,4% |
| Biotin tartalom: | |
| Jódtartalom: | 4 mg/kg |
| Cinktartalom: | |
| Durva hamu: | 4,7% |
| Taurin tartalom: | 1400 mg/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| L-karnitin tartalom: | 100 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | |
| Vastartalom: | 145 mg/kg |
| Mangántartalom: | 67 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,29 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | |
| Fehérjék: | 30% |
| B12-vitamin tartalom: | 140 μg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Foszfor: | 0,64% |
| Kalcium: | 0,7% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | |
| A-vitamin tartalom: | |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 147 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | |
| B6-vitamin tartalom: | |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,6% |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

