ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care - száraz kutyatáp - 3 kg
Kód: DLZROYKDP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care - száraz kutyatáp - 3 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 3 kg |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Gluténmentes | Nem |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Háziállat fajtája | Yorkshire terrier |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kistestű fajták 5-10 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Nem |
| Laktózmentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Megfelelő emésztés |
| Állattípus | Kutya |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost | 1,8% |
| Zsírtartalom | 22% |
| Durva hamu | 6,1% |
| Fehérjék | 30% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.063 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550894012 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 3 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Háziállat fajtája: | Yorkshire terrier |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Nem |
| Laktózmentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Megfelelő emésztés |
| Állattípus: | KUTYA |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Durva hamu: | 6,1% |
| Fehérjék: | 30% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

