ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - nedves eledel felnőtt kutyáknak - 12x85 g
Kód: DLZROYKMP0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN BHN Yorkshire Terrier Adult - nedves eledel felnőtt kutyáknak - 12x85 g| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Extra kistestű (<4 kg) |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Háziállat fajtája | Yorkshire terrier |
| Adagoló típusa | Táska |
| Kapacitás | 85 g |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Bőr és szőrzet |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz | B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, B5-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, H-vitamin (biotin), D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Kutyafajta | Yorkshire terrier |
| Összeg | 12 |
| Figyelmeztetés | Nem emberi fogyasztásra alkalmas. Száraz és hűvös helyen tárolandó. A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Jódtartalom (100 g-onként) | 40 μg |
| Energiaérték (100 g-onként) | 102,5 kcal |
| Zsírtartalom | 6% |
| Nyersrost | 1,6% |
| Fehérjék | 8,5% |
| Nedvességtartalom | 78% |
| Durva hamu | 1,9% |
| Cinktartalom (100 g-onként) | 10 mg |
| Magnéziumtartalom (100 g-onként) | 0,9 mg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579001431 |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg) |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Háziállat fajtája: | Yorkshire terrier |
| Adagoló típusa: | Táska |
| Kapacitás: | 85 g |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Bőr és szőrzet |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz: | B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, B5-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, H-vitamin (biotin), D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Kutyafajta: | Yorkshire terrier |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | Nem emberi fogyasztásra szánt., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Jódtartalom (100 g-onként): | 40 μg |
| Energiaérték (100 g-onként): | 102,5 kcal |
| Zsírtartalom: | 6% |
| Nyersrost: | 1,6% |
| Fehérjék: | 8,5% |
| Nedvességtartalom: | 78% |
| Durva hamu: | 1,9% |
| Cinktartalom (100 g-onként): | 10 mg |
| Magnéziumtartalom (100 g-onként): | 0,9 mg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

