ROYAL CANIN BHN Chihuahua száraz kutyatáp felnőtt kutyáknak - 1,5 kg
Kód: DLZROYKDP0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN BHN Chihuahua száraz kutyatáp felnőtt kutyáknak - 1,5 kg| Az állat kora | Felnőttek |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Szójamentes | Nem |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Extra kistestű (<4 kg) |
| Fő íz | Csirke |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Gluténmentes | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Tartósítószermentes | Nem |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Fogászati ellátás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Csivava |
| Súly | 1,5 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 5% |
| Nyersrost | 2,1% |
| Fehérjék | 28% |
| Zsírtartalom | 16% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550728102 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Szójamentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg) |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tartósítószermentes: | Nem |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Fogászati ellátás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Csivava |
| Súly: | 1,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 5% |
| Nyersrost: | 2,1% |
| Fehérjék: | 28% |
| Zsírtartalom: | 16% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

