Poly Voyager 4320-M + USB-A - USB-C kábel + BT700 adapter
Kód: PERPO2SLU0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Poly Voyager 4320-M + USB-A - USB-C kábel + BT700 adapter| Szélesség | 155 mm |
| Súly | 162 g |
| Magasság | 182 mm |
| Mélység | 67 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| NFC | Nem |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 50 méter |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth profilok | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB A-típusú |
| Szín | Fekete |
| MP3-lejátszó | Nem |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás | Iroda / call center |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
| Csuklós | Nem |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel | Igen |
| Vezérlőbillentyűk | Hívás fogadása/befejezése, Némítás, Hangerő -, Hangerő + |
| Levehető kábel | Igen |
| Fejhallgató típusa | Térhatású |
| A mentett párosított eszközök száma | 8 |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,6 óra |
| Készenléti idő | 1200 óra |
| Beszélgetési idő | 24 óra |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Töltési forrás | USB |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 47 óra |
| Hordtáska | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú, USB A típusú |
| Töltőállvány | Igen |
| Vevő | Igen |
| Egységvezérlő | 3,2 cm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Akusztikus rendszer | Zárt |
| Mikrofon típusa | Fellendülés |
| Mikrofonok száma | 2 |
| MEMS (mikroelektromechanikus rendszer) mikrofon | Igen |
| Mikrofonfrekvencia | 100–6800 Hz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 197497011081 |
| Szélesség: | 155 mm |
| Súly: | 162 g |
| Magasság: | 182 mm |
| Mélység: | 67 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 50 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth profilok: | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Szín: | Fekete |
| MP3-lejátszó: | Nem |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Ajánlott felhasználás: | Iroda / call center |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
| Csuklós: | Nem |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Vezérlőbillentyűk: | Hívás fogadása/befejezése, Néma, Kötet -, Hangerő + |
| Levehető kábel: | Igen |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású |
| A mentett párosított eszközök száma: | 8 |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,6 óra |
| Készenléti idő: | 1200 óra |
| Beszélgetési idő: | 24 óra |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Töltési forrás: | USB |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 47 óra |
| Hordtáska: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú, USB A-típusú |
| Töltőállvány: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Egységvezérlő: | 3,2 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Mikrofon típusa: | Fellendülés |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| MEMS (mikroelektromechanikus rendszer) mikrofon: | Igen |
| Mikrofonfrekvencia: | 100–6800 Hz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

