POKUSA BreedingLine ChondroLine Junior - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 350g
Kód: VETPKSSPP0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA BreedingLine ChondroLine Junior - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 350g| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 350 g |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak, Ízületvédelem, Erős és egészséges csontok |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak, Ízülettámogatás, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Állatorvosi besorolás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Zsírtartalom | 6,8% |
| Nedvességtartalom | 5% |
| Nyersrost | 3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.418 kg |
| EAN vonalkód: | 5904730919845 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 350 g |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Ízületvédelem, Erős és egészséges csontok |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Ízületi támogatás, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
| Zsírtartalom: | 6,8% |
| Nedvességtartalom: | 5% |
| Nyersrost: | 3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

