Podlahový držák Maclean pro TV, 32-70", max. VESA 400x400, max. 40 kg, MC-494
Kód: TVAMCNUCH0131
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Podlahový držák Maclean pro TV, 32-70", max. VESA 400x400, max. 40 kg, MC-494| Barva | Černá |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Maximální nosnost | 40 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
| Způsob uchycení | Volně stojící |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Maximální velikost obrazovky | 177,8 cm (70") |
| Úhel rotace | 70° |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 8.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5902211136262 |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Maximális teherbírás: | 40 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 400 x 400 mm |
| Rögzítési módszer: | Szabadon álló |
| Minimális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Maximális képernyőméret: | 177,8 cm (70") |
| Forgási szög: | 70° |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

