Počítačová skříň MODECOM olcano SPACE MIDI USB 3.0 X 2 CYPE-C Černá
Kód: OBUMODOBU0055
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Počítačová skříň MODECOM olcano SPACE MIDI USB 3.0 X 2 CYPE-C Černá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5" |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Počet 2.5" pozic | 3 |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Model | PC |
| Boční okno | Ano |
| Maximální délka grafické karty | 43 cm |
| Maximální výška CPU chladiče | 18 cm |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ITX, Micro ATX |
| Formát | Midi Tower |
| Barva | Černá |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Hloubka | 461 mm |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 505 mm |
| Tlačítko reset | Ano |
| Audio vstup | Ano |
| Zásuvka USB Type-C na předním panelu | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm, 140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 140 mm, 120 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 12.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5903560981787 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2,5" |
| Be/ki gomb: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Modell: | PC |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 43 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 18 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Mélység: | 461 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Magasság: | 505 mm |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Hangbemenet: | Igen |
| USB Type-C csatlakozó az előlapon: | Igen |
| Hangkimenet: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

