PNY MD16GSD42666-SB memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288 tűs DIMM
Kód: PAMPNYDR40030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY MD16GSD42666-SB memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288 tűs DIMM| Belső memória típusa | DDR4 |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Nem |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| CAS-késés | 19 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.022 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405182 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Nem |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| CAS-késés: | 19 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

