PNY 8 GB-os PC3-12800 1600 MHz-es DDR3 memóriamodul 1 x 8 GB
Kód: PAMPNYDR30002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY 8 GB-os PC3-12800 1600 MHz-es DDR3 memóriamodul 1 x 8 GB| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafeszültség | 1,5 V |
| Memóriaformátum | 240 tűs DIMM |
| Szín | Zöld |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Memóriafrekvencia | 1600 MHz |
| CAS-késés | 11 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR III) |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,5 V |
| Memóriaformátum: | 240 tűs DIMM |
| Szín: | Zöld |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Memóriafrekvencia: | 1600 MHz |
| CAS-késés: | 11 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

