PNI Extra 48 CB antenna neodímium mágnessel, fekete
Kód: EIAPNICBA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNI Extra 48 CB antenna neodímium mágnessel, fekete| Szín | Fekete |
| Csatlakozó(k) | PL259 |
| Terméktípus | Antenna |
| Anyag | Üveggyapot |
| Maximális működési távolság | 10000 méter |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 26–30 MHz |
| Csúcsteljesítmény (PEP) | 150 W |
| Kimeneti impedancia | 50 ohm |
| Súly | 193 g |
| Antenna hossza | 450 mm |
| Kábelhossz | 4 méter |
| Figyelmeztetés | Kerülje az antenna nagyfeszültségű kábelekkel való érintkezését., Az antennát tilos viharos körülmények között használni., Az antenna telepítését az utasításoknak megfelelően kell elvégezni, hogy elkerülje a jármű vagy az antenna károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CB Radio - Antenna |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 5949066511547 |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakozó(k): | PL259 |
| Terméktípus: | Antenna |
| Anyag: | Üveggyapot |
| Maximális működési távolság: | 10000 méter |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 26–30 MHz |
| Csúcsteljesítmény (PEP): | 150 W |
| Kimeneti impedancia: | 50 ohm |
| Súly: | 193 g |
| Antenna hossza: | 450 mm |
| Kábelhossz: | 4 méter |
| Figyelmeztetés: | Kerülje az antenna és a nagyfeszültségű kábelek érintkezését., Az antennát viharos időben tilos használni., Az antenna telepítését az utasításoknak megfelelően kell elvégezni, hogy elkerüljük a jármű vagy az antenna károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

