PNI Extra 45 CB antenna neodímium mágnessel, fekete
Kód: EIAPNICBA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNI Extra 45 CB antenna neodímium mágnessel, fekete| Maximális működési távolság | 10000 méter |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Üveggyapot |
| Terméktípus | Antenna |
| Csatlakozó(k) | PL259 |
| Sorok száma | 80 |
| Polarizáció | Függőleges polarizáció |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 26–30 MHz |
| Csúcsteljesítmény (PEP) | 150 W |
| Kimeneti impedancia | 50 ohm |
| Magasság | 500 mm |
| Antenna hossza | 450 mm |
| Súly | 265 g |
| Kábelhossz | 4 méter |
| Figyelmeztetés | Az antennát tilos viharos körülmények között használni. Kerülje az antenna és a nagyfeszültségű kábelek érintkezését. Az antennát az utasításoknak megfelelően kell telepíteni, hogy elkerülje a jármű vagy az antenna károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CB Radio - Antenna |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5949066500152 |
| Maximális működési távolság: | 10000 méter |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Üveggyapot |
| Terméktípus: | Antenna |
| Csatlakozó(k): | PL259 |
| Sorok száma: | 80 |
| Polarizáció: | Függőleges polarizáció |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 26–30 MHz |
| Csúcsteljesítmény (PEP): | 150 W |
| Kimeneti impedancia: | 50 ohm |
| Magasság: | 500 mm |
| Antenna hossza: | 450 mm |
| Súly: | 265 g |
| Kábelhossz: | 4 méter |
| Figyelmeztetés: | Az antennát viharos időben tilos használni., Kerülje az antenna és a nagyfeszültségű kábelek érintkezését., Az antenna telepítését az utasításoknak megfelelően kell elvégezni, hogy elkerüljük a jármű vagy az antenna károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

