PNI Escort HP82 kézi CB autórádió 1800 mAh USB-C fekete
Kód: EIAPNICBR0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNI Escort HP82 kézi CB autórádió 1800 mAh USB-C fekete| Szín | Fekete |
| Modulációs csatornák száma | 40 AM/FM |
| Beépített kijelző | Igen |
| Terméktípus | CD-s autórádió |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Kimeneti teljesítmény | 4W |
| Akkumulátor kapacitása | 1800mAh |
| Tápegység | 12 V |
| Súly | 325 g |
| Magasság | 150 mm |
| Szélesség | 63 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, mert veszélyes anyagok szivároghatnak., A termék mérgező anyagokat tartalmazhat. Kerülje a közvetlen érintkezést., A készüléket az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 5949066528415 |
| Szín: | Fekete |
| Modulációs csatornák száma: | 40 AM/FM |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Terméktípus: | CD-s autórádió |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Kimeneti teljesítmény: | 4W |
| Akkumulátor kapacitása: | 1800mAh |
| Tápegység: | 12 V |
| Súly: | 325 g |
| Magasság: | 150 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Mélység: | 35 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket, mert veszélyes anyagok szivároghatnak ki., A termék mérgező anyagokat tartalmazhat. Kerülje a közvetlen érintkezést., A készüléket az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

