PNI Escort HP62 kézi CB autórádió fekete
Kód: EIAPNICBR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNI Escort HP62 kézi CB autórádió fekete| Szín | Fekete |
| Beépített kijelző | Igen |
| Terméktípus | CD-s autórádió |
| Modulációs csatornák száma | 40 AM/FM |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion akkumulátor/akkumulátor adapter - 6x AAA. |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Kimeneti teljesítmény | 4W |
| Tápegység | 12 V |
| Súly | 332 g |
| Szélesség | 73 mm |
| Magasság | 92 mm |
| Mélység | 35 mm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, mert veszélyes anyagok szivároghatnak., A termék mérgező anyagokat tartalmazhat. Kerülje a közvetlen érintkezést., A készüléket az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CB radio |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 5949066517341 |
| Szín: | Fekete |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Terméktípus: | CD-s autórádió |
| Modulációs csatornák száma: | 40 AM/FM |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion akkumulátor/akkumulátor adapter - 6x AAA. |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 26,965 MHz - 27,405 MHz |
| Kimeneti teljesítmény: | 4W |
| Tápegység: | 12 V |
| Súly: | 332 g |
| Szélesség: | 73 mm |
| Magasság: | 92 mm |
| Mélység: | 35 mm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS06: Mérgező, GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket, mert veszélyes anyagok szivároghatnak ki., A termék mérgező anyagokat tartalmazhat. Kerülje a közvetlen érintkezést., A készüléket az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

