Patriot Rage Lite 120 MB/S 128GB USB 3.2 pendrive
Kód: PAMPATFLD0143
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Rage Lite 120 MB/S 128GB USB 3.2 pendrive| Szín | Fekete |
| Magasság | 55 mm |
| Súly | 10 g |
| Hossz | 1 cm |
| Szélesség | 21 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Jelszóvédelem | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen, Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Kapacitás | 128 GB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Igen, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen, Linux 2.6 vagy újabb |
| Olvasási sebesség | 180 MB/s |
| Eszközinterfész | USB 3.2 GEN 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914028964 |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 55 mm |
| Súly: | 10 g |
| Hossz: | 1 cm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen, Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Igen, Windows 7, Windows 10 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen, Linux 2.6 vagy újabb verzió |
| Olvasási sebesség: | 180 MB/s |
| Eszközinterfész: | USB 3.2 Gen 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

