Patriot Memory VX sorozatú 1 TB-os MicroSDXC UHS-I 10. osztályú memóriakártya (PSF1TBVX31MCX)
Kód: PAMPATSDG0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory VX sorozatú 1 TB-os MicroSDXC UHS-I 10. osztályú memóriakártya (PSF1TBVX31MCX)| Szín | Fekete |
| Memóriafeszültség | 3,6 V, 2,7 |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, UKCA, BSMI, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Videó sebességosztály | V30 |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| UHS sebességosztály | 3. osztály (U3) |
| Írási sebesség | 80 MB/s |
| Olvasási sebesség | 90 MB/s |
| Kapacitás | 1 TB |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378425802 |
| Szín: | Fekete |
| Memóriafeszültség: | 3,6 V, 2.7 |
| Magasság: | 1 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, UKCA, BSMI, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Videó sebességosztály: | V30 |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| UHS sebességosztály: | 3. osztály (U3) |
| Írási sebesség: | 80 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 90 MB/s |
| Kapacitás: | 1 TB |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

