Patriot Memory Viper Venom PVVR532G600C36K memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC
Kód: PAMPATDR50011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Venom PVVR532G600C36K memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Háttérvilágítás színe | Piros/zöld/kék |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| ECC | Igen |
| Belső memória | 32 GB |
| Memóriafrekvencia | 6000 MHz |
| CAS-késés | 36 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Szín | Fehér, fekete |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Tanúsítvány | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Magasság | 43 mm |
| Szélesség | 137 mm |
| Súly | 52 g |
| Mélység | 0,7 mm |
| Csomag szélessége | 179,9 mm |
| Csomagolási mélység | 20,3 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 158,7 mm |
| Súly csomagolással együtt | 169 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 814914029589 |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Háttérvilágítás színe: | Piros/zöld/kék |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| ECC: | Igen |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriafrekvencia: | 6000 MHz |
| CAS-késés: | 36 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 137 mm |
| Súly: | 52 g |
| Mélység: | 0,7 mm |
| Csomag szélessége: | 179,9 mm |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 158,7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 169 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

