Patriot Memory Viper Venom memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz CL30 XMP3 (PVVR532G600C30K)
Kód: PAMPATDR50049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Venom memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz CL30 XMP3 (PVVR532G600C30K)| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Memóriafrekvencia | 6000 MHz |
| Belső memória | 32 GB |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Háttérvilágítás színe | Piros/zöld/kék |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| CAS-késés | 30 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.156 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378428209 |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memóriafrekvencia: | 6000 MHz |
| Belső memória: | 32 GB |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Háttérvilágítás színe: | Piros/zöld/kék |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| CAS-késés: | 30 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

