Patriot Memory Viper Steel PVS416G320C6K memóriamodul 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel PVS416G320C6K paměťový modul 16 GB DDR4 3200 MHz| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Certifikace RoHS | Ano |
| CAS latence | 16 |
| Olověná povrchová úprava | Zlato |
| Podsvícení | Ne |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Typ chlazení | Chladič |
| ECC | Ne |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Napětí paměti | 1.35 V |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 2 x 8 GB |
| Výška | 44,4 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Hmotnost | 96 g |
| Šířka | 135,7 mm |
| Hmotnost včetně balení | 162 g |
| Typ balení | Maloobchodní balení |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 814914025376 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| CAS-késés: | 16 |
| Ólombevonat: | Arany |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Magasság: | 44,4 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Súly: | 96 g |
| Szélesség: | 135,7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 162 g |
| Csomagolás típusa: | Kiskereskedelmi csomagolás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

