Patriot Memory Signature Premium PSP416G2666KH1 memóriamodul 16 GB 2 x 8 GB DDR 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature Premium PSP416G2666KH1 memóriamodul 16 GB 2 x 8 GB DDR 3200 MHz| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| CAS-késés | 22 |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Belső memória típusa | DDR |
| ECC | Nem |
| Belső memória | 16 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 × 8 GB |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szélesség | 133 mm |
| Magasság | 37 mm |
| Mélység | 6 mm |
| Súly | 31 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027127 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Belső memória típusa: | DDR |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Szélesség: | 133 mm |
| Magasság: | 37 mm |
| Mélység: | 6 mm |
| Súly: | 31 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

