Patriot FLASHDRIVE Tab T560 256 GB Dual USB 120 MB/s
Kód: PAMPATFLD0171
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot FLASHDRIVE Tab T560 256 GB Dual USB 120 MB/s| Barva | Stříbrná |
| Formát | Kloub |
| Certifikace | CE, FCC, UKCA, BSMI, RoHS |
| Výška | 6,9 mm |
| Šířka | 12,4 mm |
| Hmotnost | 6,26 g |
| Hloubka | 34,8 mm |
| Výška balení | 132 mm |
| Šířka balení | 100 mm |
| Hloubka balení | 10 mm |
| Hmotnost včetně balení | 16 g |
| Rychlost čtení USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 120 MB/s |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / USB Type-C |
| Kapacita | 256 GB |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 10.6 nebo novější |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.016 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378429909 |
| Barva: | Stříbrná |
| Formát: | Kloub |
| Certifikace: | CE, FCC, UKCA, BSMI, RoHS |
| Výška: | 6,9 mm |
| Šířka: | 12,4 mm |
| Hmotnost: | 6,26 g |
| Hloubka: | 34,8 mm |
| Výška balení: | 132 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Hloubka balení: | 10 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 16 g |
| Rychlost čtení USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 120 MB/s |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | USB Type-A / USB Type-C |
| Kapacita: | 256 GB |
| Plug and Play: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS 10.6 nebo novější |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

