PATRIOT DDR5 2x16GB VIPER VENOM 6000MHz CL36
Kód: PAMPATDR50009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PATRIOT DDR5 2x16GB VIPER VENOM 6000MHz CL36| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memóriaformátum | UDIMM |
| Memóriafrekvencia | 6000 MHz |
| Belső memória | 32 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| CAS-késés | 36 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.153 kg |
| EAN vonalkód: | 814914029572 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriaformátum: | UDIMM |
| Memóriafrekvencia: | 6000 MHz |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| CAS-késés: | 36 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

