Párna SEA TO SUMMIT Foam Core Bombay Barna
Kód: MACSSUDMU0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Párna SEA TO SUMMIT Foam Core Bombay Barna| Szín | Bronz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Súly | 160 g |
| Magasság | 240 mm |
| Szélesség | 340 mm |
| Mélység | 130 mm |
| Anyag | Poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.185 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868168774 |
| Szín: | Bronz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly: | 160 g |
| Magasság: | 240 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Mélység: | 130 mm |
| Anyag: | Poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

