PAN MIĘSKO fűszernövényekkel marhahúsos tonhallal S - száraz kutyatáp - 3kg
Kód: DLPPMIKAS0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PAN MIĘSKO fűszernövényekkel marhahúsos tonhallal S - száraz kutyatáp - 3kg| Súly | 3 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Tanács | PAN MIĞSKO fűszernövényekkel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Általános egészség, Gluténmentes |
| Fő íz | Marhahús |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 30% |
| Nyersrost | 2,5% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Durva hamu | 9,5% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342291411 |
| Súly: | 3 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Tanács: | PAN MIĞSKO fűszernövényekkel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Általános egészségi állapot, Gluténmentes |
| Fő íz: | Marhahús |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 30% |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 9,5% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

