Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC NVIDIA 12 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0512
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 OC NVIDIA 12 GB GDDR7| Rychlost přetaktování procesoru | 2542 MHz |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Typ | GeForce RTX 5070 |
| CUDA jádra | 6144 |
| CUDA | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Takt procesoru | 2325 MHz |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Thermal Design Power (TDP) | 250 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Chladicí technologie | Palit TurboFan Blade 4.0 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet slotů | 2 |
| Připraveno pro SFF | Ano |
| Délka | 291,9 mm |
| Výška | 116,6 mm |
| Hloubka | 41,3 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Šířka pásma paměti (max) | 672 GB/s |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Paměť grafické karty | 12 GB |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| NVIDIA Ansel | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Přetaktovaná (OC) edice | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| HDCP | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.28 kg |
| EAN vonalkód: | 4710562245080 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2542 MHz |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | GeForce RTX 5070 |
| CUDA magok: | 6144 |
| CUDA: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor órajelsebessége: | 2325 MHz |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 650 W |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 250 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Hűtési technológia: | Palit TurboFan Blade 4.0 |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Rések száma: | 2 |
| SFF-re kész: | Igen |
| Hossz: | 291,9 mm |
| Magasság: | 116,6 mm |
| Mélység: | 41,3 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| Memória sávszélesség (max.): | 672 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 12 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

