Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAPALNVD0510
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palit GeForce RTX 5060 Infinity 2 OC NVIDIA 8 GB GDDR7| Typ | GeForce RTX 5060 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2512 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| CUDA | Ano |
| CUDA jádra | 3840 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Takt procesoru | 2280 MHz |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Maximální spotřeba energie | 145 W |
| Barva | Černá |
| Počet slotů | 2 |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Výška | 126,3 mm |
| Hloubka | 40,1 mm |
| Délka | 262,1 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Typ balení | Krabice |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA Ansel | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| HDCP | Ano |
| Přetaktovaná (OC) edice | Ano |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.96 kg |
| EAN vonalkód: | 4710562245684 |
| Típus: | GeForce RTX 5060 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2512 MHz |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| CUDA magok: | 3840 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Processzor órajelsebessége: | 2280 MHz |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 550 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Maximális energiafogyasztás: | 145 W |
| Szín: | Fekete |
| Rések száma: | 2 |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Magasság: | 126,3 mm |
| Mélység: | 40,1 mm |
| Hossz: | 262,1 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Memória sávszélesség (max.): | 448 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA Ansel: | Igen |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

