Onyx Boox Note Air 5 C mágneses tok billentyűzettel, barna
Kód: MULONYCZA0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Note Air 5 C mágneses tok billentyűzettel, barna| Rögzítés | Mágneses záródás |
| Számítógépállvány | Igen |
| Védő funkciók | Karcálló |
| Szín | Bronz |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Borító típusa | Záróhüvely |
| Kompatibilitás | Onyx Boox Note Air 5 C |
| Magasság | 205 mm |
| Súly | 485 g |
| Szélesség | 238 mm |
| Vastagság | 7 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | eBook Readers (Accessories) |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710311430 |
| Rögzítés: | Mágneses záródás |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Védő funkciók: | Karcálló |
| Szín: | Bronz |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Borító típusa: | Záróhüvely |
| Kompatibilitás: | Onyx Boox Note Air 5 C |
| Magasság: | 205 mm |
| Súly: | 485 g |
| Szélesség: | 238 mm |
| Vastagság: | 7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

