ONKRON G130-B Forgatható és dönthető monitortartó 17"-57" max. 27 kg, forgatható, fekete
Kód: TVAONRUCH0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ONKRON G130-B Forgatható és dönthető monitortartó 17"-57" max. 27 kg, forgatható, fekete| Könnyű telepítés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasságállítási tartomány | 325 - 655 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a tartó megfelelő falra/asztalra van felszerelve, a gyártó utasításainak megfelelően., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. |
| Melléklet | asztallap |
| Maximális teherbírás | 27 kg |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 200 x 200 mm |
| Minimális képernyőméret | 43,2 cm (17") |
| Maximális képernyőméret | 144,8 cm (57") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 6 kg |
| EAN vonalkód: | 4262392442172 |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasságállítási tartomány: | 325 - 655 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. |
| Melléklet: | asztallap |
| Maximális teherbírás: | 27 kg |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 200 x 200 mm |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
| Maximális képernyőméret: | 144,8 cm (57") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

