Önfelfújós matrac SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest
Kód: MACSSUDMU0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Önfelfújós matrac SEA TO SUMMIT Comfort Deluxe Mat Rain Forest| Anyag | TPU laminálás, 75D poliészter, 30D poliészter |
| Könnyen összecsukható | Igen |
| Személyek száma | 2 fő/fő |
| Szín | Türkiz |
| Vastagság | 10 cm |
| Hossz | 1980 mm |
| Szélesség | 1320 mm |
| Súly | 4 kg |
| Javítókészlettel együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó. Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 4.24 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868168415 |
| Anyag: | TPU laminálás, 75D poliészter, 30D poliészter |
| Könnyen összecsukható: | Igen |
| Személyek száma: | 2 fő/fő |
| Szín: | Türkiz |
| Vastagság: | 10 cm |
| Hossz: | 1980 mm |
| Szélesség: | 1320 mm |
| Súly: | 4 kg |
| Javítókészlettel együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

