Neno Cosmo - szilikon éjszakai fény gyerekeknek
Kód: OSWNNOLDZ0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Neno Cosmo - szilikon éjszakai fény gyerekeknek| Alapanyag | ABS, szilikon |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Éjszakai fény |
| Világos szín | Változó |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Fényerőszintek száma | 3 |
| Forrás típusa | Vezeték nélküli |
| Szélesség | 160 mm |
| Mélység | 95 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Lámpa típusa | JÉG |
| Figyelmeztetés | Víztől és nedvességtől távol tartandó., A terméket kisgyermekek elől felnőtt felügyelete nélkül elzárva tartandó., A termék kizárólag beltéri használatra készült. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Children's lights |
|---|---|
| Súly: | 0.287 kg |
| EAN vonalkód: | 5902479676333 |
| Alapanyag: | ABS, szilikon |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Éjszakai fény |
| Világos szín: | Változó |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Fényerőszintek száma: | 3 |
| Forrás típusa: | Vezeték nélküli |
| Szélesség: | 160 mm |
| Mélység: | 95 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Lámpa típusa: | JÉG |
| Figyelmeztetés: | Víztől és nedvességtől távol tartandó., A terméket kisgyermekek elől felnőtt felügyelete nélkül tartsa elzárva., A termék kizárólag beltéri használatra készült. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

