Neno Berkano – elektronikus babaőr vezeték nélküli vevővel
Kód: DIONNONIA0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Neno Berkano – elektronikus babaőr vezeték nélküli vevővel| Akkumulátor kapacitása | 1200mAh |
| Bemeneti feszültség | 5V |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| Forrás típusa | Vezeték nélküli |
| Szín | Fehér |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Billenthető fej | Igen |
| Felszerelési lehetőségek | Asztallap, Fal |
| Eszköztípus | Elektronikus bébiszitter |
| VOX funkció | Igen |
| Zajérzékelés | Igen |
| Kétirányú kommunikáció | Igen |
| Hőmérséklet-érzékelő | Igen |
| Altatódalok száma | 8 |
| Altatódalok | Igen |
| Okostelefon-támogatás | Nem |
| Kijelző felbontása | 1280 x 720 képpont |
| Beépített kijelző | LCD |
| Színes kijelző | Igen |
| Maximális beltéri lefedettség | 50 méter |
| Függőleges elforgatási szög | 0 - 46° |
| Éjjellátó távolság | 5 méter |
| Éjszakai mód | Igen |
| Videó felbontása | 1280x720 |
| Vízszintes elforgatási szög | 310° |
| Maximális hatósugár | 260 méter |
| Beleértve a fő eszközt | 1 darab |
| USB-adapter | Igen |
| Kamerák száma | 1 |
| Falra szerelhető | Igen |
| Utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tartandó., Kerülje a víz közelében való használatot., A készülék elemeket tartalmaz, amelyeket megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Baby monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.793 kg |
| EAN vonalkód: | 5902479673417 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1200mAh |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Forrás típusa: | Vezeték nélküli |
| Szín: | Fehér |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Billenthető fej: | Igen |
| Felszerelési lehetőségek: | asztallap, Fal |
| Eszköztípus: | Elektronikus bébiszitter |
| VOX funkció: | Igen |
| Zajérzékelés: | Igen |
| Kétirányú kommunikáció: | Igen |
| Hőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Altatódalok száma: | 8 |
| Altatódalok: | Igen |
| Okostelefon-támogatás: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1280 x 720 képpont |
| Beépített kijelző: | LCD |
| Színes kijelző: | Igen |
| Maximális beltéri lefedettség: | 50 méter |
| Függőleges forgási szög: | 0 - 46° |
| Éjjellátó távolság: | 5 méter |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Videó felbontása: | 1280x720 |
| Vízszintes elforgatási szög: | 310° |
| Maximális hatósugár: | 260 méter |
| Beleértve a fő eszközt: | 1 darab |
| USB-adapter: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tartandó., Kerülje a víz közelében való használatot., A készülék olyan elemeket tartalmaz, amelyeket szakszerűen kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

