Neno Aqua szürke, fehér 1,1 l
Kód: DIKNNOEDM0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Neno Aqua szürke, fehér 1,1 l| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Eszköz helye | Álló |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Teljes kapacitás | 1,1 liter |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Hűtés | Igen |
| Főzési funkció | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Szélesség | 136 mm |
| Súly | 1,17 kg |
| Magasság | 258 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,6 kg |
| Csomag szélessége | 255 mm |
| Csomagolási mélység | 170 mm |
| Csomag magassága | 297 mm |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Milk machines |
|---|---|
| Súly: | 1.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5902479672335 |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Eszköz helye: | Álló |
| Szín: | Szürke, Fehér |
| Teljes kapacitás: | 1,1 liter |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Hűtés: | Igen |
| Főzési funkció: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Szélesség: | 136 mm |
| Súly: | 1,17 kg |
| Magasság: | 258 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,6 kg |
| Csomag szélessége: | 255 mm |
| Csomagolási mélység: | 170 mm |
| Csomag magassága: | 297 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

