NAVITEL MS850 DUAL Motocyklová kamera Navigace Multimediální displej Videorekordér přední zadní
Kód: CAHNAIKAM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NAVITEL MS850 DUAL Motocyklová kamera Navigace Multimediální displej Videorekordér přední zadní| Car Play | Ano |
| Air Play | Ano |
| Parkovací režim | Ano |
| Podpora služby Android Auto | Ano |
| Správa prostřednictvím Navitel DVR Center | Ano |
| G-Sensor | Ano |
| Monitor tlaMonitor tlaku v pneumatikáchku v pneumatikách | Ano |
| Mirror Cast | Ano |
| Digitální rychloměr | Ano |
| Zabudovaný kompas | Ano |
| Automatický start | Ano |
| GPS modul | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 256 GB |
| Typ zdroje | Mikrobaterie |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Šířka | 178 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Bluetooth | BT 4.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-fi pásmo | 802.11 ac |
| Přepisování nahrávek | Ano |
| Formát fotografií | JPG |
| Senzor zadní kamery | GC2053 Night Vision |
| Úhel pohledu objektivu zadní kamery | 140° |
| Video formát | MOV |
| Typ objektivu | 6vrstvá |
| Voděodolný | Ano |
| Nahrávání videa ve smyčce | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Optický senzor | SONY IMX307 STARVIS |
| Maximální rozlišení videa zadní kamery | Full HD 1920х1080 |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Zadní kamera | Ano |
| Počet kamer | 2 |
| Kompatibilní procesory | CV1812H-A |
| Hlavní úhel záběru fotoaparátu | 145° |
| Maximální rozlišení videa | Full HD 1920х1080 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 6,25" |
| Displej | LCD |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Typ dálkového ovladače | Ano |
| Rukojeť na řídítka | Ano |
| Adaptér nabíječky pro motocykl | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| Súly: | 1.37 kg |
| EAN vonalkód: | 8594181746076 |
| Parkolási mód: | Igen |
| Android Auto támogatás: | Igen |
| G-szenzor: | Igen |
| Beépített iránytű: | Igen |
| Automatikus indítás: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 256 GB |
| Forrás típusa: | |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangfelvétel: | Igen |
| Szélesség: | 178 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Bluetooth: | |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | 802.11ac |
| Lencse típusa: | |
| Vízálló: | Igen |
| Hurokfelvétel: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera: | Igen |
| Kamerák száma: | 2 |
| Kompatibilis processzorok: | |
| Fő kameraszög: | |
| Maximális videófelbontás: | |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | |
| Kijelző: | LCD |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Távirányító típusa: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

