NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Starter gabonamentes lazac - száraz eledel fehér szőrű kölyökkutyáknak - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Starter gabonamentes lazac - száraz eledel fehér szőrű kölyökkutyáknak - 1,5 kg| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Junior |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak, terhesség vagy anya |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz | Lazac |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Gluténmentes, Növekedési időszak |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 1,5 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 3% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Fehérjék | 27% |
| Zsírtartalom | 16% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317456694 |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Junior |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak, Terhes vagy anya |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Lazac |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Gluténmentes, Növekedési időszak |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 3% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Fehérjék: | 27% |
| Zsírtartalom: | 16% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

