NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Small Białoryba - száraz eledel kölyökkutyáknak - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Junior Small Białoryba - száraz eledel kölyökkutyáknak - 1,5 kg| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Lazac |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Emésztést támogató, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételallergia, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása |
| Súly | 1,5 kg |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta, Minden miniatűr kutyafajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 3,5% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 9,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.536 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317458346 |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Lazac |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Emésztés támogatása, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ételallergia, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása |
| Súly: | 1,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta, Minden miniatűr kutyafajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 9,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

