NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Adult Small Białoryba - gabonamentes száraz kutyaeledel - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care White Dogs Adult Small Białoryba - gabonamentes száraz kutyaeledel - 1,5 kg| Az állat speciális igényei | Gabonaintolerancia, Bőr és szőrzet, Ételallergia, Megfelelő emésztés, Bőregészség javítása |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 1,5 kg |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Ételérzékenység esetén is alkalmas |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz | Hal |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 24% |
| Durva hamu | 9,5% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Nyersrost | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.542 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317456670 |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Bőr és szőrzet, Ételallergia, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 1,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz: | Hal |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 24% |
| Durva hamu: | 9,5% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Nyersrost: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

