NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Free Junior Small Salmon krillel - száraz eledel kölyökkutyáknak - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Free Junior Small Salmon krillel - száraz eledel kölyökkutyáknak - 1,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, Növekedési időszak, Bőr és szőrzet, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása |
| Súly | 1,5 kg |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, minden kistestű kutyafajta |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gabonamentes, Emésztéstámogatás, Növekedési időszak, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Lazac |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 18% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Fehérjék | 29% |
| Nyersrost | 3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317472281 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Növekedési időszak, Bőr és szőrzet, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása |
| Súly: | 1,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Emésztés támogatása, Növekedési időszak, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Fehérjék: | 29% |
| Nyersrost: | 3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

