NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Free Adult Small Lamb - száraz kutyatáp - 1,5 kg
Kód: DLPNPOKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Free Adult Small Lamb - száraz kutyatáp - 1,5 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételallergia, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Gabonaintolerancia |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz | Bárány |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Emésztést támogató, Haj- és bőrápoló, Gabonamentes, Ételérzékenység esetén |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 1,5 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 10,6% |
| Fehérjék | 26% |
| Nyersrost | 2% |
| Zsírtartalom | 15% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.542 kg |
| EAN vonalkód: | 4771317472328 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ételallergia, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Gabonaintolerancia |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Fő íz: | Bárány |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Emésztés támogatása, Haj és bőr, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 1,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 10,6% |
| Fehérjék: | 26% |
| Nyersrost: | 2% |
| Zsírtartalom: | 15% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

