NATURAL TRAIL Prémium Rovarok - száraz kutyaeledel - 10 kg
Kód: DLPNTUKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURAL TRAIL Prémium Rovarok - száraz kutyaeledel - 10 kg| Fő íz | Rovar |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztési problémák, Allergiák |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek speciális igények, Allergiás |
| Súly | 10 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 25% |
| Zsírtartalom | 11,3% |
| Durva hamu | 7,4% |
| Nyersrost | 5,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5907710906132 |
| Fő íz: | Rovar |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztőrendszeri problémák, Allergia |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények, Allergiás |
| Súly: | 10 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 25% |
| Zsírtartalom: | 11,3% |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Nyersrost: | 5,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

