NATURAL TRAIL Premium Insects Mono Kistestű - száraz kutyaeledel - 10 kg
Kód: DLPNTUKAS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURAL TRAIL Premium Insects Mono Kistestű - száraz kutyaeledel - 10 kg| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súly | 10 kg |
| Az állat speciális igényei | Gabonaintolerancia, Általános egészségi állapot, Allergiás, Érzékeny gyomor, Ételallergia, Bőr és szőrzet, Megfelelő emésztés, Izomtömeg-védelem, Erős immunitás |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Általános egészség, Monoprotein, Izomépítés, Emésztéstámogatás, Gluténmentes |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz | Rovar |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 11,3% |
| Fehérjék | 25% |
| Nyersrost | 5,5% |
| Durva hamu | 7,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.296 kg |
| EAN vonalkód: | 5906112480998 |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 10 kg |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Általános egészségi állapot, Allergiás, Érzékeny gyomor, Ételallergia, Bőr és szőrzet, Megfelelő emésztés, Izomtömeg-védelem, Erős immunitás |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Általános egészségi állapot, Monoproteinek, Izomépítés, Emésztés támogatása, Gluténmentes |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fő íz: | Rovar |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 11,3% |
| Fehérjék: | 25% |
| Nyersrost: | 5,5% |
| Durva hamu: | 7,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

