NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hypoallergenic Diet - Száraz kutyaeledel - 2 kg
Kód: DLPNTUKAS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hypoallergenic Diet - Száraz kutyaeledel - 2 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, megfelelő emésztés, gabonaintolerancia, allergia |
| Szójamentes | Igen |
| Kutyafajta | Kistestű kutyafajták, Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Fő íz | Rovar |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Tanács | TERMÉSZETES ÚTVONAL Monoprotein |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Gabonamentes, Allergiamentes, Gluténmentes, Monoprotein, Emésztést támogató, Ételérzékenység esetén is alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 11,3% |
| Nyersrost | 5,5% |
| Fehérjék | 25% |
| Durva hamu | 7,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.074 kg |
| EAN vonalkód: | 5906112480981 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Megfelelő emésztés, Gabonaintolerancia, Allergiás |
| Szójamentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták, Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Fő íz: | Rovar |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Tanács: | TERMÉSZETES ÚTVONAL Monoprotein |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Allergia, Gluténmentes, Monoproteinek, Emésztés támogatása, Ételtúlérzékenység |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 11,3% |
| Nyersrost: | 5,5% |
| Fehérjék: | 25% |
| Durva hamu: | 7,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

