Montis Mobilny uchwyt do TV - MT191 ATLAS 152,4 cm (60")
Kód: TVAMNSUCH0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Montis Mobilny uchwyt do TV - MT191 ATLAS 152,4 cm (60")| Počet kusů v balení | 3 kusů |
| Včetně držáku VESA | Ano |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Snadná instalace | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Včetně montážní desky | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Šířka balení | 460 mm |
| Výška balení | 410 mm |
| Množství na kartonové balení | 3 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 300 mm |
| Váha hlavního obalu | 18,4 g |
| Nastavení výšky | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Vhodné pro monitor počítače | Ano |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
| Maximální velikost obrazovky | 152,4 cm (60") |
| Maximální nosnost | 35 kg |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 |
| Minimální velikost obrazovky | 66 cm (26") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 6 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811410680 |
| Počet kusů v balení: | 3 kusů |
| Včetně držáku VESA: | Ano |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Snadná instalace: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Včetně montážní desky: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Výška balení: | 410 mm |
| Množství na kartonové balení: | 3 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 300 mm |
| Váha hlavního obalu: | 18,4 g |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Vhodné pro monitor počítače: | Ano |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 400 x 400 mm |
| Maximální velikost obrazovky: | 152,4 cm (60") |
| Maximální nosnost: | 35 kg |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 400 |
| Minimální velikost obrazovky: | 66 cm (26") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

