Mars Gaming MCPU-X4ARGB processzor léghűtő 12 cm fekete 1 darab
Kód: CHLTACCPU0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCPU-X4ARGB Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů| Proud ventilátoru | 0,28 A |
| Thermal Design Power (TDP) | 220 W |
| Napětí LED | 5 V |
| Napájecí zdroj | 3,36 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení | Více |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Typ konektoru LED | 3-pinový |
| Materiál chladiče | Hliník |
| Barva | Černá |
| Počet tepelných trubek | 4 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška balení | 194 mm |
| Hloubka balení | 98 mm |
| Výška | 154 mm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnost | 505 g |
| Šířka balení | 143 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Teplovodivá pasta | Ano |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF) | 60000 h |
| Typ ložiska | Hydraulický |
| Rychlost ventilátoru (max) | 2000 ot/min |
| Podporované patice procesorů | LGA 1851, LGA 1700, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5 |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Maximální proud vzduchu | 1,31 mmH2O, 78 cfm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Minimální tlak vzduchu | 0,79 mmH2O |
| Maximální hluk ventilátoru | 28 dB |
| Minimální hluk ventilátoru | 9 dB |
| Model | Vzduchový chladič |
| Rychlost ventilátoru (min) | 800 ot/min |
| Pokoj | Procesor |
| Obsahuje ovladač RGB osvětlení | Ano |
| Rozhraní ovladače LED | SATA |
| Návod na použití | Ano |
| Ovladač LED | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Typ balení | Krabice |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.688 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693111504 |
| Ventilátoráram: | 0,28 A |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 220 W |
| LED feszültség: | 5V |
| Tápegység: | 3,36 W |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| LED-csatlakozó típusa: | 3 tűs |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Hőcsövek száma: | 4 |
| Szélesség: | 120 mm |
| Csomag magassága: | 194 mm |
| Csomagolási mélység: | 98 mm |
| Magasság: | 154 mm |
| Ventilátor méretei (sz x mé x ma): | 120 × 120 × 25 mm |
| Súly: | 505 g |
| Csomag szélessége: | 143 mm |
| Mélység: | 68 mm |
| Hőpaszta: | Igen |
| Ventilátor átlagos meghibásodási ideje (MTTF): | 60000 óra |
| Csapágy típusa: | Hidraulikus |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Támogatott processzorfoglalatok: | 1851-es önkormányzati rendelet, LGA 1700, LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 1150 (H3 foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), LGA 1366 (B foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Maximális légáramlás: | 1,31 mmH2O, 78 köbláb/perc |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Minimális légnyomás: | 0,79 mmH₂O |
| Maximális ventilátorzaj: | 28 dB |
| Minimális ventilátorzaj: | 9dB |
| Modell: | Léghűtő |
| Ventilátor sebesség (perc): | 800 fordulat/perc |
| Szoba: | Processzor |
| RGB világításvezérlőt tartalmaz: | Igen |
| LED-meghajtó interfész: | SATA |
| Használati utasítás: | Igen |
| LED-meghajtó: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

