Mars Gaming MCPU-LCD Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLTACCPU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCPU-LCD Procesor Vzduchový chladič 12 cm Černá 1 kusů| Napětí LED | 5 V |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Proud ventilátoru | 0,5 A |
| Spotřeba ventilátoru | 6 W |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Materiál žeber | Hliník |
| Materiál základní desky | Měď |
| Počet tepelných trubek | 6 |
| Materiál chladiče | Hliník |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení | Více |
| Typ displeje | LCD |
| Konektor ventilátoru | 4pinový |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 72 mm |
| Výška balení | 194 mm |
| Šířka balení | 143 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 25 x 120 mm |
| Hloubka balení | 98 mm |
| Výška | 156 mm |
| Hmotnost | 542 g |
| Teplovodivá pasta | Ano |
| Antivibrační systém | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ložiska | Hydraulický |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF) | 60000 h |
| Maximální hluk ventilátoru | 28 dB |
| Minimální tlak vzduchu | 0,85 mmH2O |
| Maximální proud vzduchu | 1,42 mmH2O, 74 cfm |
| Rychlost ventilátoru (min) | 800 ot/min |
| Pokoj | Procesor |
| Model | Vzduchový chladič |
| Podporované patice procesorů | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1700 |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Minimální hluk ventilátoru | 9 dB |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Rychlost ventilátoru (max) | 2600 ot/min |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Krabice |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | CPU cooling |
|---|---|
| Súly: | 0.772 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693112907 |
| Napětí LED: | 5 V |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Proud ventilátoru: | 0,5 A |
| Spotřeba ventilátoru: | 6 W |
| Thermal Design Power (TDP): | 300 W |
| Materiál žeber: | Hliník |
| Materiál základní desky: | Měď |
| Počet tepelných trubek: | 6 |
| Materiál chladiče: | Hliník |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení: | Více |
| Typ displeje: | LCD |
| Konektor ventilátoru: | 4pinový |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 72 mm |
| Výška balení: | 194 mm |
| Šířka balení: | 143 mm |
| Šířka: | 122 mm |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v): | 120 x 25 x 120 mm |
| Hloubka balení: | 98 mm |
| Výška: | 156 mm |
| Hmotnost: | 542 g |
| Teplovodivá pasta: | Ano |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ ložiska: | Hydraulický |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF): | 60000 h |
| Maximální hluk ventilátoru: | 28 dB |
| Minimální tlak vzduchu: | 0,85 mmH2O |
| Maximální proud vzduchu: | 1,42 mmH2O, 74 cfm |
| Rychlost ventilátoru (min): | 800 ot/min |
| Pokoj: | Procesor |
| Model: | Vzduchový chladič |
| Podporované patice procesorů: | LGA 1151 (Socket H4), LGA 1366 (Socket B), Socket AM4, Zásuvka AM5, LGA 1851, LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1700 |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Minimální hluk ventilátoru: | 9 dB |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace): | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Rychlost ventilátoru (max): | 2600 ot/min |
| Návod na použití: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

