Mars Gaming MCF számítógépház Midi Tower, fekete
Kód: OBUTACOBU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCF számítógépház Midi Tower, fekete| SSD formátum | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek | 3,5" |
| Támogatott alaplapformátumok | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Világítás | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 33 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17,7 cm |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Kék, piros, borostyánsárga, zöld |
| Szín | Fekete |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Alkalmas | Játék |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Modell | PC |
| Szélesség | 216 mm |
| Mélység | 380 mm |
| Súly | 4,7 kg |
| Magasság | 460 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 120, 140 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 120, 360 mm, 240, 280 |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 5.62 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693103271 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5" |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Világítás: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 33 cm |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,7 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Kék, Piros, Borostyán, Zöld |
| Szín: | Fekete |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Modell: | PC |
| Szélesség: | 216 mm |
| Mélység: | 380 mm |
| Súly: | 4,7 kg |
| Magasság: | 460 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 120, 360 mm, 240, 280 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

