Mars Gaming MC-XPRO Mini Tower Fekete
Kód: OBUTACOBU0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MC-XPRO Mini Tower Fekete| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, Mini-ITX |
| Grafikus kártya maximális hossza | 28 cm |
| Modell | PC |
| 2,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 1 |
| Anyag | Hálós munka |
| Oldalsó ablak | Nem |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,5 cm |
| Alkalmas | Otthon/irodai |
| Formátum | Mini torony |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Bővítőhelyek száma | 4 |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Mélység | 392 mm |
| Magasság | 289 mm |
| Szélesség | 196 mm |
| Súly | 3 kg |
| Csomag magassága | 349 mm |
| Csomagolási mélység | 449 mm |
| Csomag szélessége | 257 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott tápegység-formák | Hangeffektek |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 4.51 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693109525 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 28 cm |
| Modell: | PC |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 1 |
| Anyag: | Hálós munka |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Alkalmas: | Otthon/irodai |
| Formátum: | Mini torony |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 392 mm |
| Magasság: | 289 mm |
| Szélesség: | 196 mm |
| Súly: | 3 kg |
| Csomag magassága: | 349 mm |
| Csomagolási mélység: | 449 mm |
| Csomag szélessége: | 257 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott tápegység-formák: | Hangeffektek |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

