Mars Gaming MC-VIEW2 Mini Tower Fekete
Kód: OBUTACOBU0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MC-VIEW2 Mini Tower Fekete| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 1 |
| Grafikus kártya maximális hossza | 33 cm |
| Világítás helye | Belső ventilátorok |
| Be/ki gomb | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15,8 cm |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Porszűrő | Igen |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Anyag | Fém, Edzett üveg |
| Világítás | Igen |
| Formátum | Mini torony |
| Alkalmas | Játék |
| Modell | PC |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, Mini-ITX |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Szín | Fekete |
| Bővítőhelyek száma | 5 |
| LED-jelzők | Igen |
| Magasság | 355 mm |
| Súly | 3,75 kg |
| Szélesség | 277 mm |
| Mélység | 345 mm |
| Csomag szélessége | 323 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,63 kg |
| Csomagolási mélység | 323 mm |
| Csomag magassága | 390 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorméretek | 240, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 120, 240 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| Tápegység helye | Oldal |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 4.56 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693109587 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 1 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 33 cm |
| Világítás helye: | Belső ventilátorok |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,8 cm |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Anyag: | Fém, Edzett üveg |
| Világítás: | Igen |
| Formátum: | Mini torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Modell: | PC |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Bővítőhelyek száma: | 5 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Magasság: | 355 mm |
| Súly: | 3,75 kg |
| Szélesség: | 277 mm |
| Mélység: | 345 mm |
| Csomag szélessége: | 323 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,63 kg |
| Csomagolási mélység: | 323 mm |
| Csomag magassága: | 390 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorméretek: | 240, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 120, 240 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Oldal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

