Logitech 910-004861 vezeték nélküli mutatóeszköz Bluetooth/RF Szürke
Kód: SYSLOGPAK0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-004861 vezeték nélküli mutatóeszköz Bluetooth/RF Szürke| Anyag | Alumínium, Műanyag |
| Gombok száma | 3 |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Prezentációs funkciók | Távirányító |
| Szín | Szürke |
| Tanúsítvány | C-Tick, VCCI |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltési idő | 60 perc |
| Akkumulátor kapacitása | 80 mAh, 0,3 Wh |
| Akkumulátor élettartama | 3 hónap |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Vevő magassága | 4,04 cm |
| Vevő mélysége | 6,8 mm |
| Töltőkábel hossza | 0,14 m |
| Magasság | 131,3 mm |
| Vevő súlya | 3,3 gramm |
| Szélesség | 28,1 mm |
| Súly | 49,2 g |
| Mélység | 12,1 mm |
| Vevő szélessége | 1,72 cm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | macOS, Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | - Windows 7 vagy újabb - Mac OS 10.10 vagy újabb - PowerPoint, Keynote, PDF, Google Slides vagy Prezi - USB-port és/vagy Bluetooth Smart-kompatibilis eszköz - Internetkapcsolat a Logi Options+ alkalmazás letöltéséhez |
| Csomag szélessége | 31 mm, 137 mm |
| Súly csomagolással együtt | 180 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 77 mm |
| Csomagolási mennyiség | 492800 cm³ |
| Csomag magassága | 201,5 mm, 92 mm |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli technológia | Bluetooth/RF |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 30 méter |
| Vevő típusa | Mini vevőegység |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | Prezentációs vezérlő Szabadalmaztatott vevőegység Felhasználói dokumentáció Töltőkábel Hordtáska |
| Raklapon lévő darabszám | 2552 darab |
| Mennyiség dobozonként | 4 darab |
| Mennyiség konténerenként (40 láb) | 94600 darab |
| Nagykereskedelmi csomagolási mennyiség | 2634000 cm³ |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC) | 50992060700110 |
| A fő csomag súlya | 900 g |
| Külső doboz hossza | 209 mm |
| Mennyiség konténerenként (20 láb) | 46200 darab |
| Mennyiség konténerenként (40 lábas magas köbméter) | 105952 darab |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a hosszan tartó közvetlen lézerfénynek való kitettséget., Ne irányítsa a lézermutatót közvetlenül a szemébe. |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, GS jelölés, CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Accessories for projectors |
|---|---|
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206070011 |
| Anyag: | Alumínium, Kabát |
| Gombok száma: | 3 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Prezentációs funkciók: | Távirányító |
| Szín: | Szürke |
| Tanúsítvány: | C-Tick, VCCI |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Töltési idő: | 60 perc |
| Akkumulátor kapacitása: | 80mAh, 0,3 Wh |
| Akkumulátor élettartama: | 3 hónap |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Vevő magassága: | 4,04 cm |
| Vevő mélysége: | 6,8 mm |
| Töltőkábel hossza: | 0,14 m |
| Magasság: | 131,3 mm |
| Vevő súlya: | 3,3 gramm |
| Szélesség: | 28,1 mm |
| Súly: | 49,2 g |
| Mélység: | 12,1 mm |
| Vevő szélessége: | 1,72 cm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS, Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | - Windows 7 vagy újabb - Mac OS 10.10 vagy újabb - PowerPoint, Keynote, PDF, Google Slides vagy Prezi - USB-port és/vagy Bluetooth Smart-kompatibilis eszköz - Internetkapcsolat a Logi Options+ alkalmazás letöltéséhez |
| Csomag szélessége: | 31 mm, 137 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 180 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 77 mm |
| Csomagolási mennyiség: | 492800 cm³ |
| Csomag magassága: | 201,5 mm, 92 mm |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Vezeték nélküli technológia: | Bluetooth/RF |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 30 méter |
| Vevő típusa: | Mini vevőegység |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Prezentációs vezérlő Szabadalmaztatott vevőegység Felhasználói dokumentáció Töltőkábel Hordtáska |
| Raklapon lévő darabszám: | 2552 darab |
| Mennyiség dobozonként: | 4 darab |
| Mennyiség konténerenként (40 láb): | 94600 darab |
| Nagykereskedelmi csomagolási mennyiség: | 2634000 cm³ |
| Nagykereskedelmi csomagolás GTIN (EAN/UPC): | 50992060700110 |
| A fő csomag súlya: | 900 g |
| Külső doboz hossza: | 209 mm |
| Mennyiség konténerenként (20 láb): | 46200 darab |
| Mennyiség konténerenként (40 lábas magas köbméter): | 105952 darab |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a közvetlen lézerfénynek való hosszan tartó kitettséget., Ne irányítsa a lézermutatót közvetlenül a szemébe. |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, GS-jelölés, CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

