LG 34G600A-B számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Szélesvásznú Quad HD LCD Fekete
Kód: MONLG-GAM0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 34G600A-B számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Szélesvásznú Quad HD LCD Fekete| Bluetooth | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Külső tápegység | Igen |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 50 kWh |
| Láb színe | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Háttérvilágítású állvány | Nem |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Magasság (állvánnyal) | 470,3 mm |
| Súly (állvánnyal) | 10 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 809 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 249,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 358,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 91,5 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 809 mm |
| Súly csomagolással együtt | 13 kg |
| Csomag szélessége | 1053 mm |
| Csomagolási mélység | 232 mm |
| Csomag magassága | 529 mm |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód) | 0,5 W |
| Hangszórók | Maxx Audio |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete stabilizátor, célkereszt |
| HDMI | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| AMD FreeSync | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Kép mód | Energiatakarékos |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 86,35 cm |
| Natív képarány | 21:9 |
| Megjelenítési formátum | 1440p |
| Támogatott grafikus felbontás | 3440x1440 |
| Minimális kijelző fényerő | 240 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Pixelsűrűség | 0,07725 × 0,23175 mm |
| Válasz | 1 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kijelző átlója | 86,4 cm (34") |
| HD felbontás típusa | Széles Quad HD |
| Kijelző felbontása | 3440 x 1440 képpont |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Panel típusa | VA |
| Kontrasztarány (tipikus) | 4000:1 |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1800R |
| Maximális felépülési sebesség | 160 Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Színskála szabvány | sRGB |
| Falra szerelhető | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Magasságállítás | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 15° |
| Zárnyílás | Nem |
| Maximálisan állítható magasság | 11 cm |
| RMS teljesítmény | 10W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2308842 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 12.94 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096483992 |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Külső tápegység: | Igen |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 50 kWh |
| Láb színe: | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Háttérvilágítású állvány: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Magasság (állvánnyal): | 470,3 mm |
| Súly (állvánnyal): | 10 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 809 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 249,1 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 358,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 91,5 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 5,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 809 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13 kg |
| Csomag szélessége: | 1053 mm |
| Csomagolási mélység: | 232 mm |
| Csomag magassága: | 529 mm |
| Energiafogyasztás (alvó üzemmód): | 0,5 W |
| Hangszórók: | Maxx Audio |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete stabilizátor, célkereszt |
| HDMI: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| AMD FreeSync: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Kép mód: | Energiatakarékos |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 86,35 cm |
| Natív képarány: | 21:9 |
| Megjelenítési formátum: | 1440p |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3440x1440 |
| Minimális kijelző fényerő: | 240 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Pixelsűrűség: | 0,07725 × 0,23175 mm |
| Válasz: | 1 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 86,4 cm (34") |
| HD felbontás típusa: | Széles Quad HD |
| Kijelző felbontása: | 3440 x 1440 képpont |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Panel típusa: | VA |
| Kontrasztarány (tipikus): | 4000:1 |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1800R |
| Maximális felépülési sebesség: | 160 Hz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Színskála szabvány: | sRGB |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Magasságállítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 15° |
| Zárnyílás: | Nem |
| Maximálisan állítható magasság: | 11 cm |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2308842 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

