Lenovo LOQ Tower 26ADR10 Ryzen 7 8745HX 32 GB DDR5 5200 SSD 1 TB GeForce RTX 5060 Ti 16 GB Windows 11 Luna szürke / Eclipse fekete
Kód: KOMLEVGAM0137
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo LOQ Tower 26ADR10 Ryzen 7 8745HX 32 GB DDR5 5200 SSD 1 TB GeForce RTX 5060 Ti 16 GB Windows 11 Luna szürke / Eclipse fekete| Processzor gyorsítótár típusa | L2 és L3 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor órajelsebessége | 3,6 GHz |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Processzor modell | 8745HX |
| Processzor típusa | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,1 GHz |
| L3 gyorsítótár | 32 MB |
| Processzormagok száma | 8 |
| L2 gyorsítótár | 8 MB |
| Processzor gyártója | AMD |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| Teljes SSD-kapacitás | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| NVMe | Igen |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Tápegység bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység | 500 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Szekrény típusa | Torony |
| Szín neve | Luna szürke (előlap), Eclipse fekete (ház) |
| Helyszín / pozíció | Függőleges |
| Kötet | 26 liter |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Hangchip | Realtek ALC623-CG |
| Szélesség | 205 mm |
| Súly | 10,5 kg |
| Magasság | 437,1 mm |
| Mélység | 404,5 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 TMDS |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Belső memória | 32 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriafrekvencia | 5200 MHz |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memória elrendezés | 2 db 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét GPU gyártó | NVIDIA |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD SoC |
| Terméktípus | PC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming Computers |
|---|---|
| Súly: | 12.7 kg |
| EAN vonalkód: | 199273531707 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L2 és L3 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor órajelsebessége: | 3,6 GHz |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Processzor modell: | 8745HX |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| L3 gyorsítótár: | 32 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| L2 gyorsítótár: | 8 MB |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | 500 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Szín neve: | Luna szürke (előlap), Eclipse fekete (ház) |
| Helyszín / pozíció: | Függőleges |
| Kötet: | 26 liter |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Hangchip: | Realtek ALC623-CG |
| Szélesség: | 205 mm |
| Súly: | 10,5 kg |
| Magasság: | 437,1 mm |
| Mélység: | 404,5 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 TMDS |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memória elrendezés: | 2 db 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Terméktípus: | PC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

